Karol Okrasa gościem KGW Klimontów

9go grudnia 2021 r o godz. 18tej odbyła się debata pt „Sukces z pasji”, której gościem specjalnym był niezwykle sympatyczny Pan Karol Okrasa – polski kucharz, autor i prezenter telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej.

Transmitowana na żywo debata, odbyła się w ramach IV Małopolskiego Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie we współpracy z KGW-Klimontów.

Seminarium adresowane było do małopolskich lokalnych liderów, w tym szczególnie Sołtysów, Kół Gospodyń Wiejskich i innych organizacji pozarządowych.

Stacjonarnie w seminarium z udziałem gościa specjalnego brali również udział uczestnicy i laureaci tegorocznego konkursu o tytuł Ambasadora Bilansu Kariery oraz członkowie naszego Koła.

Wydarzenie transmitowane na Facebookowej grupie „Inspiracje dla lokalnych liderów. Małopolska” było doskonałą okazją do promocji gminy i miasta Proszowice oraz powiatu proszowickiego jak i lokalnej oferty KGW Klimontów.

W imieniu KGW-Klimontów serdecznie dziękujemy WUP w Krakowie, a w szczególności Katarzyna Lis i Michał Kądziołka, za takie wspaniałe wyróżnienie a wszystkim gościom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na seminarium „Sukces z pasją” z panem Karol Okrasa. Było nam niezmiernie miło gościć tak znamienite osobistości. Gratulujemy wszystkim laureatom tegorocznych konkursów: „ Edukacyjna Gmina Małopolski 2021” oraz „Ambasador Bilansu Kariery 2021”!!!

Retransmisję z tego wydarzenia można zobaczyć na stronie www.seminariumliderow.pl

PociagDoKariery.pl – pełen inspiracji zawodowych

Inspiracje dla lokalnych liderów (Małopolska)

Małopolska

Proszowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *